27 Ekim 2012 Cumartesi

Küçük Mucizeler Dükkanı
Evet herkese kocaman bir Merhaba.Öncelikle Mübarek Kurban Bayramınızı kutluyorum, Nice Bayramlara hepbirlikte diyorum.Ve  güzel haberime geçmek istiyorum..Artık Küçük Mucizeler Dükkanı olarak yoluma devam ediyorum.Çok güzel, çok sevimli, sımsıcak ve sevgi dolu bir dükkanım var artık.Heyecanla kapısını açtığım ve çıkmak istemediğim, uzak kaldığımda özlediğim hayatıma küçük mucizeler büyük heyecanlar katan bir dükkanım var kapısında kedimin dört gözle beni beklediği .Tabi eksiklerimizde var yavaş yavaş yerleşiyoruz, eksiklerimizi tamamlamaya çalışıyoruz.

Küçük Mucizeler Dükkanı olarak sizlere birbirinden ünlü, başarılı, özgün tasarımcılarımıza ait el yapımı ürünleri sunuyoruz.Ayrıca birkaç branşta tasarımcımız eşliğinde workshoplar yapmayı hedefliyoruz. 
 
 
 
 
 

 
   
Bizler birbirimize inanarak elele, gönül gönüle vermiş bir aile gibi çıktık yola.Ve Sizlerde yaşamın, doğanın, hayatın mucizesine inanıyorsanız usta ellerde özel olarak tasarlanmış el yapımı her ürünün size, evinize, sevdiklerinize küçük bir mucize katması için sizleri Küçük Mucizeler Dükkanı nın sıcacık, sevgi dolu atmosferine bekliyoruz.

Ve tabiyki klasik her konuşma ve yazıda olduğu gibi teşekkür etmek istediğim Değerli İnsanlar Sevgili Değerli Hocam Şermin Yarmdağ'a desteğini esirgemediği için. Sevgili Neslihan Yücesan'a her zaman yanımda olduğu için, Sevgili Nihalce'ye, Sevgili Sibel Bayraktar'a bana sonsuz güveni için.Ve Tabiyki Siz Değerli takipçilerime beni hep yüreklendirdiğiniz için ve ve Hayatımdaki en büyük mucize Çok Sevgili Eşime bana bu sihirli dünyanın kapılarını aralamamda hep destek olduğu için SONSUZ teşekkürü bir borç biliyorum.

Hepinizi Seviyorum. Görüşmek Üzere.

7 yorum:

Derya Kuzusu dedi ki...

Fulya hanım hayırlı, uğurlu olsun. Çok şirin biryer hazırlamışsınız çok güzel. İnşallah fırsat olurda gelip yakından görebilirim çok hoş bir ortam çünkü, sevgiler..

ofelyanzn dedi ki...

Ne kadar sade ve hoş bir mekan burası. İsmi de çok güzel ne mutlu size...

fulya dedi ki...

Sevgili Derya; çok teşekkür ederim Seninde emeğin büyük, dükkanımıza çok güzel ciciler hazırlıyorsun.Hepimizin katkılarıyla, güzel bir ekiple sımsıcak bir mekan oldu.Tabiyki gelirsen nasıl memnun olurum.Sevglerimle.
Sevgili ofel çok teşekkür ederim.Beğenileriniz beni çok mutlu ediyor.Dükkanımıza bekleriz.Sevgilerimle.

Berceste dedi ki...

Hayirli, ugurlu, bereketli olsun.

En guzel atolyeler yapilsin, en guzel seyler paylasilsin.

Cok cici ve guzel gorunuyor.

Insanlari da ayni guzellikte enerji getirsinler.

sesiber dedi ki...

Canım Fulyam,
O güzel kalbinle her türlü desteği hakediyorsun sen. Allah yolunu açık etsin. Çok ferah, iç açıcı ve neşeli bir dükkan olmuş. Kapında kuyruklar olsun inşallah.İlk fırsatta geleceğim.
Çok öptüm seni.

Mutluluklar Sokağı dedi ki...

HAYIRLI UĞURLU OLSUNÇOK CİCİ GÖRÜNTÜ VERMİŞ SİZİ TAKİP ETMEK İSTİYORUM... BENDE YENİ GELDİM... SİZİDE BEKLERİM BUYURUN GELİN.

Adsız dedi ki...

Mekanınız nerede öğrenebilirmiyiz?